Marka KredytOK stawia na wysoki poziom obsługi Klientów poszukujących szybkiej i wygodnej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. Dzięki temu oferta firmy dociera do coraz większej grupy odbiorców. Systematycznie powiększamy sieć swoich oddziałów, a także portfel naszych produktów, aby dopasować się do potrzeb Klientów. Na terenie kraju funkcjonuje aktualnie ponad 100 placówek KredytOK. Na dodatkowy rozwój sieci oddziałów wpłynęło uruchomienie oferty franczyzowej. Obecnie marka KredytOK jest dostępna dla Klientów w całej Polsce.

Obsługa oddziałowa wspierana jest przez własne Contact Center, które na co dzień przekazuje klientom informacje o ofercie, a także zajmuję się udzielaniem wybranych produktów finansowych. Markę KredytOK uzupełnia również aktywna sieć Partnerów Handlowych, pozwalająca dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów.

Posiadamy w swojej ofercie atrakcyjne pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki ratalne oraz kredyty gotówkowe.  Oferujemy również pożyczkę ratalną dedykowaną Seniorom, udzielaną w 100% przez telefon. W 2016 roku portfel naszych produktów powiększył się w o ofertę ubezpieczeniową. Dzięki temu możemy zaoferować najlepszą propozycję dla naszych Klientów.

Właścicielem marki KredytOK jest spółka CAPITAL SERVICE S.A., której początki sięgają 1999 roku. Firma systematycznie się rozwija, a jej szeregi wzmacniane są przez coraz większą liczbę specjalistów branży finansów osobistych. Dynamiczny progres zaowocował w 2015 roku pierwszą w historii Capital Service S.A. emisją obligacji aż 7 serii na łączną kwotę niemal 28 mln złotych. Jest to niewątpliwy sukces i dowód zaufania, jakim obdarzyli Spółkę Obligatariusze. Emisja obligacji spółki jest częścią długofalowej strategii Spółki, która zakłada systematyczny rozwój.

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88