woj. dolnośląskie > Wrocław, ul. Traugutta 134

Adres

50-420 Wrocław
ul. Traugutta 134

Telefon
713 458 887
Opis

Marka KredytOK

KredytOK Wrocław oferuje ekspresową gotówkę, bez zbędnych formalności, na dowolny cel. Sprawdź już dziś ofertę marki KredytOK. Wyróżniamy się dużą siecią oddziałów terenowych i bogatą ofertą produktów dostosowanych do potrzeb Klientów. Wybierz ten najlepszy dla Ciebie: Szybka Pożyczka, Pożyczka Ratalna, Karta Pożyczkowa.  Odwiedź oddział KredytOK już dziś lub skontaktuj się z naszym Doradcą telefonicznie! Szybka Pożyczka Wrocław, ulica Traugutta 134. Skorzystaj z wyjątkowej oferty i profesjonalnej obsługi naszych Doradców.

Szybka Pożyczka Wrocław

KredytOK to nowoczesna marka chętnie wybierana przez Klientów we Wrocławiu poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki. Wyróżniają nas jasne zasady spłaty i krótki czas wypłacania gotówki. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z promocyjnych warunków pożyczki i profesjonalnej obsługi Doradców. Wysoki poziom obsługi i satysfakcji Klienta sprawia, że docieramy do coraz większej grupy odbiorców. Systematycznie otwieramy kolejne oddziały na terenie całego kraju. Poszerzamy także portfel naszych produktów, aby dopasować się do potrzeb Klientów. Jesteśmy blisko naszych Klientów. Posiadamy dużą sieć terenowych oddziałów rozmieszczonych w dogodnych lokalizacjach. Wszystkie informacje dotyczące naszej oferty znajdują się na stronie www.kredytok.pl Pożyczka we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas i wygodę. Odwiedź naszego Doradcę już dziś i przekonaj się ile możesz zyskać. Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach 9:00-17:00.

Capital Service S.A.

Właścicielem marki KredytOK jest Spółka Akcyjna Capital Service, której początki sięgają jeszcze 1999 roku. Jesteśmy firmą godną zaufania. Działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym, Ustawie o kredycie konsumenckim oraz Ustawie o ochronie danych osobowych.  Capital Service S.A. jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców. KPF zrzesza obecnie kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce; współtworzy wizerunek uczestniczących w nim firm jako instytucji zaufania publicznego. Jego misją jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym, wyznaczanie wysokich standardów, wzajemny szacunek oraz poszanowanie zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami. Capital Service S.A. przestrzega w/w Zasad Dobrych Praktyk KPF.

Pożyczka Wrocław

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88