Szybka Pożyczka

Produkt najczęściej wybierany przez naszych Klientów. Jest to szybki i wygodny sposób na dodatkowe środki finansowe. Szybka Pożyczka udzielana jest bez zbędnych formalności na dowolny cel.

Klient może otrzymać pożyczkę do 1500 zł w ponad 100 oddziałach na terenie całego kraju, bez zbędnych formalności. Zapraszamy do odwiedzenia strony produktowej Szybkiej Pożyczki


Miła Ratka

Miła Ratka to gwarancja szybkiego i łatwego dostępu do gotówki wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. Produkt skierowany jest do Klientów poszukujących środków finansowych, bez zbędnego obciążania budżetu domowego.

Zaletą Pożyczki Ratalnej jest niska miesięczna rata. Spłata pożyczki może być rozłożona od 6 do 23 miesięcy. Klienci wybierający ten produkt mogą uzyskać pożyczkę w wysokości do 5 000 zł. Zapraszamy do odwiedzenia strony produktowej Miła Ratka


Pożyczka Jak Marzenie
Pożyczka Jak Marzenie to gwarancja dużej gotówki z wygodną opcją spłaty. Produkt skierowany jest do Klientów poszukujących większych środków finansowych, bez zbędnego obciążania budżetu domowego.

Zaletą Pożyczki Jak Marzenie jest wysoka kwota i niska miesięczna rata. Spłata pożyczki może być rozłożona od 24 do 48 miesięcy. Klienci wybierający ten produkt mogą uzyskać pożyczkę w wysokości do 15 000 zł. Zapraszamy do odwiedzenia strony produktowej Pożyczki Jak Marzenie.


Pożyczka Senior Ratka

Senior-Ratka   Produkt skierowany jest do osób uzyskujących dochód z tytułu Emerytury lub Renty. Klienci mogą z domowego fotela otrzymać pożyczkę podczas jednej krótkiej rozmowy telefonicznej z naszymi Doradcami Contact Center.

Główne cechy Senior-Ratki:
• w kwocie od 300 złotych do 2000 złotych,
• na okres od 3 do 23 miesięcy,
• wypłata pożyczki w Banku Pocztowym lub na Poczcie.


Karta KredytOK

Karta KredytOKKarta KredytOK jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących maksymalnej wygody w dostępie do środków finansowych. Produkt zapewnia stały dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pieniądze można wypłacać z bankomatów i kas banków.

Kartą można płacić także w sklepie. Klienci posiadający kartę mają wgląd do salda i historii operacji.


Auto Kasa

Produkt skierowany jest do Klientów posiadających problem ze zdolnością kredytową i poszukujących szybkich środków finansowych. Auto Kasa wyróżnia się możliwością uzyskania bardzo wysokiej kwoty gotówki. Jedynym warunkiem jest posiadanie samochodu, który stanowi zabezpieczenie pożyczki. Gotówka przyznawana jest bez zbędnych formalności. Korzystając z tego produktu nie wymagane jest pozostawienie auta, które jest zabezpieczeniem pożyczanej kwoty.


LeasingOK

LeasingOKLeasingOK jest idealnym produktem dla firm, które poszukują dodatkowego źródła finansowania. Z usługi mogą korzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność w dowolnej formie prawnej, a także start-upy. Korzyść dla leasingobiorcy to między innymi redukcja płaconych podatków .

LeasingOK oferuje sfinansowanie dowolnego środka trwałego
o wartości maksymalnej 50 000 zł.

 

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88