Pożyczka za 0

Produkt najczęściej wybierany przez naszych nowych Klientów. Jest to szybki i wygodny sposób na dodatkowe środki finansowe. Pożyczka za 0 zł udzielana jest bez zbędnych formalności na dowolny cel.

Klient może otrzymać darmową pożyczkę do 3000 zł w ponad 100 oddziałach na terenie całego kraju, bez zbędnych formalności. Zapraszamy do odwiedzenia strony produktowej Pożyczka za 0 zł.


Miła Ratka 


Miła Ratka to gwarancja szybkiego i łatwego dostępu do gotówki wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. Produkt skierowany jest do Klientów poszukujących środków finansowych, bez zbędnego obciążania budżetu domowego.

Zaletą Pożyczki Ratalnej jest niska miesięczna rata. Spłata pożyczki może być rozłożona od 6 do 23 miesięcy. Klienci wybierający ten produkt mogą uzyskać pożyczkę w wysokości do 8 000 zł. Zapraszamy do odwiedzenia strony produktowej Miła Ratka


Ratka Spłatka

Ratka Spłatka to oferta wyróżniająca się niską ratą miesięczną i wygodną formą spłaty. Największa zaleta produktu to niskie raty przez pierwsze 3 miesiące uwzględniające wyłącznie koszty oferty. Dzięki temu budżet domowy nie jest mocno obciążony. Pozostałe koszty pożyczki zostały ujęte w ostatniej, czwartej racie. Klienci wybierający Ratkę Spłatkę mogą wnioskować o kwotę nawet do 1 500 zł.

Pożyczka wypłacana jest w formie gotówki, zasilenia karty KredytOK lub przelewem na konto. Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą Ratki Spłatki.


Pożyczka Jak Marzenie
Pożyczka Jak Marzenie to gwarancja dużej gotówki z wygodną opcją spłaty. Produkt skierowany jest do Klientów poszukujących większych środków finansowych, bez zbędnego obciążania budżetu domowego.

Zaletą Pożyczki Jak Marzenie jest wysoka kwota i niska miesięczna rata. Spłata pożyczki może być rozłożona od 24 do 48 miesięcy. Klienci wybierający ten produkt mogą uzyskać pożyczkę w wysokości do 15 000 zł. Zapraszamy do odwiedzenia strony produktowej Pożyczki Jak Marzenie.


Karta KredytOK

Karta KredytOKKarta KredytOK jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących maksymalnej wygody w dostępie do środków finansowych. Produkt zapewnia stały dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pieniądze można wypłacać z bankomatów i kas banków.

Kartą można płacić także w sklepie. Klienci posiadający kartę mają wgląd do salda i historii operacji.


Auto Kasa

Produkt skierowany jest do Klientów posiadających problem ze zdolnością kredytową i poszukujących szybkich środków finansowych. Auto Kasa wyróżnia się możliwością uzyskania bardzo wysokiej kwoty gotówki. Jedynym warunkiem jest posiadanie samochodu, który stanowi zabezpieczenie pożyczki. Gotówka przyznawana jest bez zbędnych formalności. Korzystając z tego produktu nie wymagane jest pozostawienie auta, które jest zabezpieczeniem pożyczanej kwoty.

 


LeasingOK

LeasingOKLeasingOK jest idealnym produktem dla firm, które poszukują dodatkowego źródła finansowania. Z usługi mogą korzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność w dowolnej formie prawnej, a także start-upy. Korzyść dla leasingobiorcy to między innymi redukcja płaconych podatków .

LeasingOK oferuje sfinansowanie dowolnego środka trwałego
o wartości maksymalnej 50 000 zł.

 

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88