close menu menu

Zmieniamy się dla naszych Klientów!

Wprowadziliśmy nową, szybszą i wygodniejszą formę obsługi naszych obecnych i przyszłych Klientów. Od dziś pod jednym numerem telefonu 601 500 500 udostępniliśmy szereg możliwości, które pozwalają otrzymać i obsłużyć pożyczkę bez konieczności wychodzenia z domu.

Dzięki zmianom chcemy zainteresować naszą ofertą Klientów, którzy dotychczas wybierali produkty firm udzielających pożyczek w 100% online. Wprowadzone rozwiązania technologiczne pozwalają uzyskać decyzję przez telefon dosłownie w kilka minut. Kwota pożyczki przekazywana jest bezpośrednio na rachunek bankowy Klienta bez potrzeby wizyty w stacjonarnym punkcie. Dla osób, które cenią sobie tradycyjną formę odbioru gotówki wprowadziliśmy również usługę wypłaty w punkcie kasowym (np. poczta) lub dowozu gotówki przez Menadżera Regionu KredytOK na wskazany adres zamieszkania.

Wszystkie rozwiązania pozwolą nam docierać do Klientów niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania lub stopnia znajomości technologii. Realizowane działania wpisują się w misję Spółki, którą jest oferowanie produktów finansowych we wszystkich kanałach sprzedaży, z optymalnie wykorzystaną siecią Menadżerów, a także dywersyfikacja sprzedaży w kierunku online, Contact Center i modeli hybrydowych. Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzonymi zmianami nasze oddziały od dnia 25.05.2020 będą nieczynne.