close menu menu

Kazimierz Dziełak Założyciel i Prezes Capital Service S.A. wyróżniony w TOP50 Managers of Loan Market in Poland

10 czerwca 2021 odbyła się szósta edycja Gali Loan Magazine Awards 2021 – plebiscyt dedykowany obszarowi finansowania kredytowego organizowanego przez redakcję serwisu Loan Magazine.

Jednym z głównych punktów wydarzenia była prezentacja zestawienia TOP50 Managers of Loan Market in Poland, czyli listy pięćdziesięciu najbardziej wpływowych osób w polskiej branży finansowej. W grupie wyróżnionych osób znalazł się założyciel i Prezes Capital Service S.A. Kazimierz Dziełak. To duże wyróżnienie i docenienie wielu lat pracy na rynku consumer finance.

Lista „TOP50” to zestawienie managerów, którzy dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży finansowej. Wśród wyróżnionych znalazło się 17 reprezentantów instytucji pożyczkowych, 8 przedstawicieli rynku pośrednictwa finansowego z obszarów online oraz offline, 7 reprezentantów obszaru zarządzania wierzytelnościami, 4 managerów odpowiedzialnych za dostarczanie informacji kredytowej i gospodarczej oraz przedstawiciele obszarów prawnych, technologicznych, podatkowych, zarządzania ryzykiem jak również reprezentanci organizacji pracodawców.