AKADEMIA MŁODYCH TALENTÓW

Staże lub letnie praktyki w Capital Service – pierwszym krokiem do TWOJEJ KARIERY !
Udział w naszej Akademii Młodych Talentów otwiera Tobie drogę do najciekawszych stanowisk na rynku! Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i dołącz do nas – aby przeżyć niesamowitą przygodę i zdobyć nowe umiejętności!

  • Jesteś ciekaw świata?
  • Lubisz zdobywać nową wiedzę?
  • Rozwiązywanie problemów to Twoja specjalność?
  • Chętnie poznajesz nowych ludzi?
  • Potrafisz zarażać innych swoim zaangażowaniem?

ŚWIETNIE !!! CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Niezależnie od tego w jakim dziale chciałbyś stawiać pierwsze kroki – damy Ci sposobność do podejmowania wyzwań biznesowych, stawiania czoła realnym problemom w codziennej pracy! Będziemy uważnie słuchać Twoich opinii oraz zapraszać Cię do udziału w różnych projektach. Dynamiczne środowisko w jakim pracujemy – nie pozwoli Ci się nudzić. Każdy dzień będzie pełen nowych wyzwań.

Doświadczeni pracownicy dopilnują tego byś nie czuł się zagubiony niczym Robinson Crusoe, kiedy znalazł się na bezludnej wyspie. Twój osobisty opiekun zadba, o to abyś mógł zdobywać doświadczenie i wiedzę od innych członków zespołu. Krok po kroku wprowadzimy Cię w świat biznesu. Praktyki letnie trwają do 3 miesięcy. Staże fundowane przez Urząd Pracy – do 6 m-cy.

Jeśli masz jeszcze jakieś rozterki – zapoznaj się z opiniami naszych stażystów i praktykantów. Jeśli już jesteś pewien, że swoje pierwsze kroki w biznesie chcesz stawiać właśnie u nas – zapraszamy do pozostawienia swojego CV w naszej bazie – za pośrednictwem linku: praktyki i staże.

HISTORIE NASZYCH STAŻYSTÓW

Praktyki i staże CSSA 1

Staż w dziale Back Office to była świetna szansa na poznanie specyfiki pracy w dużej firmie! Od samego początku Rekrutacja w tej firmie przeprowadzona jest znakomicie, nigdy nie spotkałam się z tak przyjemną rozmową, zero stresu podczas rozmowy i ciekawe zadania do wykonania. Staż odbywał się w miłej i przyjaznej atmosferze. Jest możliwość uczenia się coraz to nowych rzeczy, co wydaje mi się dużym atutem tego stażu.

Po stażu otrzymałam propozycję zatrudnienia. Uważam, że w pracy czuję się spełniona i doceniona w moich obowiązkach. Bardzo doceniam również to, że po zajściu w ciążę – nie musiałam się martwić o możliwość powrotu po macierzyńskim gdyż polityka firmy w tym temacie jest jasna klarowna – każda mama ma gwarancję powrotu

Katarzyna Bielska – Specjalista ds. Rozliczeń

A.Modzelewska 300_215

Wszystkim młodym osobom chcącym zobaczyć jak wygląda praca w dużej firmie – polecam staż w Capital Service S.A. Ja właśnie tak zaczynałam swoją karierę zawodową. Podczas stażu zyskałam to co w codziennej pracy zawodowej cenię najbardziej: doświadczenie, możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym i zgranym zespole. Dla najzdolniejszych osób istnieje możliwość zatrudnienia i awansu. Tak było w moim przypadku. Zostałam zatrudniona bezpośrednio po stażu i od tamtego czasu kontynuuję swoją karierę w Spółce.

Moje osiągnięcia w Call Center zostały docenione i otrzymałam propozycję objęcia jeszcze bardziej odpowiedzialnego stanowiska. W chwili obecnej wykorzystuję swoją wiedzę i wspieram systemowo oraz produktowo ponad 200 pracowników oddziałów terenowych.

Agnieszka Modzelewska – Specjalista ds. Wsparcia Klienta Wewnętrznego

E.Taradejna 300_215

Pracowite pół roku stażu w firmie Capital Service w Dziale Administracji to czas pełen wyzwań. Jestem zadowolona z możliwości praktyki administracyjnej, gdyż nabyłam cenne umiejętności, które mogą zaowocować w przyszłości. Kompetencje pracowników dzielących się swoimi doświadczeniami i wiedzą są wysokie, dlatego też z ciekawością się uczyło co raz to nowych rzeczy. Panuje tu dobrze rozwinięta struktura organizacyjna, dzięki czemu przepływ informacji między pracownikami, a kierownikami oraz działami jest płynny. Atmosfera panująca tam jest wspaniała, dzięki czemu natłok obowiązków nie jest tak uciążliwy jak się wydaje. Każdy jest dla siebie życzliwy, dlatego też w razie jakichkolwiek problemów bądź trudności mogłam liczyć na pomocną dłoń, kolegi bądź też koleżanki z działu, jak i również z po za.

Od ponad roku już jako pełnoprawny pracownik wykorzystuję wiedzę zdobytą na stażu oraz awansowałam już na inne stanowisko. Polecam wszystkim staż w Capital Service!

Ewa Taradejna – Specjalista ds. Administracji

M.Łuba 300_215

Współpracę z Capital Service rozpoczęłam w 2010 od stażu w Dziale Kredytów Samochodowych. Moje wyobrażenia na temat stażu nie miały nic wspólnego z zastaną rzeczywistością. We wspomnieniach koleżanek nt. ich staży na pierwszym miejscu były opowieści o hektolitrach zaparzonej kawy i tonach skserowanych dokumentów. I tego się właśnie spodziewałam. Okazało się jednak, że od parzenia kawy jest ekspres w kuchni i każdy sam z niego korzysta, a i z obsługą xero nikt nie ma kłopotów. Zostałam natychmiast rzucona na głęboką wodę i brałam udział we wszystkich pracach zespołu. Staż dał mi szansę poznania firmy i zachodzących w niej procesów „od kuchni”. Była to wielka szansa na dobry start.

Po stażu otrzymałam propozycję zatrudnienia. To już 4 rok od czasu jak skończyłam staż. W tym okresie piastowałam już różne stanowiska w firmie – ale o tym możecie poczytać w zakładce „kariery naszych pracowników”. Serdecznie polecam wszystkim staż w Capital Service jako początek Waszej kariery.

Karolina Małkowska – Specjalista ds. Controllingu

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88