close menu menu

Zarząd Spółki

Kazimierz Dziełak – Prezes Zarządu CEO

Doświadczony i kreatywny menadżer. Posiada 6-letnie doświadczenie na rynku bankowym (partner zarządzający oddziałem jednego z banków). Twórca silnej i rozpoznawalnej na rynku finansów marki KredytOK. Od ponad 25 lat z powodzeniem zarządza Capital Service S.A. Aktualnie, jako Prezes Zarządu CEO odpowiada za wszystkie kluczowe obszary funkcjonowania Spółki – sprzedaż, projektowanie produktów i usług Spółki, prace rozwojowe oraz audyt.

Marzena Szulim – Członek Zarządu CRO

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w bankowości. Swoje pierwsze sukcesy zawodowe osiągała zasilając szeregi takich banków jak Citibank/Bank Handlowy S.A. i BPH – PBK S.A. Marzena w latach 2007-2019 związana była z Alior Bank S.A., gdzie zarządzała między innymi obszarami ryzyka: polityki kredytowej, analiz kredytowych, rezerw bankowych w zakresie ryzyka, modeli scoringowych, monitoringiem i windykacją oraz sprzedażą consumer finance. W latach 2019-2022 pełniła funkcję Członka Zarządu ds. Ryzyka i Operacji w Alior Leasing Sp. z o.o. Od roku 2022 Współzałożycielka i Wiceprezes firmy windykacyjnej.Aktualnie, z ramienia Zarządu Capital Service S.A. jako CRO, odpowiada w Spółce za obszar ryzyka kredytowego, ryzyka operacyjnego, windykacji oraz obszar prawny i compliance.

Marek Kempny – Członek Zarządu COO

Menadżer z ponad 25-letnim doświadczeniem na różnych szczeblach zarządzania ryzykiem
i jednocześnie specjalista w zakresie zagadnień finansowych i bankowych. Posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie wdrażania produktów finansowych oraz tworzenia regulacji w bankach
i instytucjach finansowych. Swoje doświadczenie zdobywał między innymi w takich instytucjach jak Biznes Inwestycje Plus S.A, Getin Noble Bank S.A. , Idea Bank S.A., BPI Bank Polskich Inwestycji S.A., Dexia Kommunalkredit Bank Polska S.A.,  ING Bank Hipoteczny, Dom Maklerski ING Securities S.A., Bank Śląski S.A.,  gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble kariery, od stanowiska Inspektora do Prezesa Zarządu. W Capital Service S.A., jako COO, odpowiada za obszar finansów.

Struktura organizacyjna firmy

Dokument przedstawiający strukturę organizacyjną Capital Service S.A.

pobierz plik