close menu menu

Kariera

CAPITAL SERVICE S.A. znajduje się w gronie około 350 pracodawców dostrzegających potrzebę dbania o pozytywne wrażenia kandydatów w procesach rekrutacji. Zrzeszenie wokół „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji” zapewnia kandydatom jasny i profesjonalny proces rekrutacyjny.

Poznaj zasady rekrutacji
do naszej firmy

ikona

SELEKCJA APLIKACJI

Podczas tego etapu analizujemy nadesłane CV celem wyłonienia kandydatów najbliższych naszym oczekiwaniom. Dlatego polecamy uważnie zapoznać się z naszymi oczekiwaniami zamieszczonymi w ogłoszeniu o pracę i wyróżnić w swoim życiorysie te rzeczy, które uważacie za najistotniejsze. Proszę pamiętać, że kontaktować się będziemy tylko z wybranymi osobami. Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję i zachowanie poufności na każdym z etapów rekrutacji.

ikona

KONTAKT TELEFONICZNY

Pierwszy kontakt ze strony firmy jest telefon od rekrutera lub menadżera do najlepszych kandydatów wyłonionych na etapie selekcji. Potwierdzamy Twoją dalszą chęć udziału w rekrutacji, dopytujemy o istotne kwestie oraz ustalamy dogodny termin spotkania osobistego lub online. Podczas rozmowy masz okazję otrzymać odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

ikona

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Najlepsi kandydaci zostają zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne. W zależności od specyfiki stanowiska spotkanie może mieć formę indywidualnej rozmowy z rekruterem i menadżerem lub formę grupową. W kolejnym etapie rekrutacji mogą pojawić się testy, zadania indywidualne lub grupowe do wykonania.

ikona

DECYZJA I INFORMACJA ZWROTNA

Maksymalnie w ciągu 14 dni od spotkania przekazujemy informację zwrotną kandydatom. Może zdarzyć się jednak, że proces rekrutacji przedłuża się z niezależnych od nas przyczyn. Pamiętaj, że czasem zdarza się tak, że e-maile zwyczajnie nie docierają. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, choć termin 14 dni już upłynął – śmiało kontaktuj się z osobą, która prowadziła rekrutację.

ikona

WITAMY W CAPITAL SERVICE S.A.! SZKOLENIE PREADAPTACYJNE

Wybrany kandydat, po zaakceptowaniu naszej propozycji pracy, zapraszany jest na szkolenie. W zależności od stanowiska trwa ono od kilku dni (pracownicy Centrali) do tygodnia (pracownicy terenowi i call center). I ETAP – szkolenie teoretyczne w Centrali II ETAP – szkolenie praktyczne w terenie dla pracowników terenowych. Pod koniec pierwszego etapu osoby, które będą odpowiedzialne za obsługę Klienta, mogą być poproszone o napisanie testu.

Oferty pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w Capital Service S.A. a obecnie nie publikujemy ofert pracy na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom lub oczekiwaniom, możesz skorzystać z „Aplikacji Spontanicznej”. Twoja kandydatura zostanie rozważona w przypadku pojawienia się ofert pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Praca w centrali

Aplikuj

Praca w terenie

Aplikuj

Staże i szkolenia

Akademia Programowania Capital Service

Capital Service jest sponsorem oraz organizatorem bezpłatnego kursu Akademia Programowania.

Kurs trwa 3 miesiąca i organizowany jest weekendowo. Zajęcia mają charakter warsztatowy i uczą programowania w praktyce. Kurs jest elastyczny oraz dostosowany do potrzeb chętnych. Przy projektowaniu zakresu tematycznego uwzględnimy to co zostanie uwzględnione w ankietach, a potem przystępujemy do pracy. Wszystko w przystępny i praktyczny sposób. Udział w Akademii Programowania to już pierwszy krok do rozpoczęcia kariery! Kolejne edycje kursu ogłaszane są na profilach społecznościowych Capital Service. Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i dołącz do nas!

Jeśli nie widzisz siebie na takim stanowisku, nie masz się o co martwić. Oferujemy również staże, które rozwiną Cię na wielu polach ścieżki zawodowej.

  • Lubisz wyzwania?
  • Nie boisz się nowej wiedzy?
  • Chętnie poznajesz nowych ludzi?
  • Potrafisz zarażać innych swoim zaangażowaniem?

 

Świetnie! Czekamy właśnie na Ciebie!

Niezależnie od tego w jakim dziale chciałbyś stawiać pierwsze kroki – damy Ci sposobność do podejmowania wyzwań biznesowych, stawiania czoła realnym problemom w codziennej pracy! Będziemy uważnie słuchać Twoich opinii oraz zapraszać Cię do udziału w różnych projektach. Dynamiczne środowisko w jakim pracujemy – nie pozwoli Ci się nudzić. Każdy dzień będzie pełen nowych wyzwań.

Doświadczeni pracownicy dopilnują tego byś nie czuł się zagubiony niczym Robinson Crusoe, kiedy znalazł się
na bezludnej wyspie. Twój przełożony zadba, o to abyś mógł zdobywać doświadczenie i wiedzę od innych członków zespołu. Krok po kroku wprowadzimy Cię w świat biznesu i finansów.

Jeśli masz jeszcze jakieś rozterki – zapoznaj się z opiniami naszych stażystów i praktykantów. Jeśli już jesteś pewien,
że swoje pierwsze kroki chcesz stawiać właśnie u nas – zapraszamy  do pozostawienia swojego CV!

Historie naszych stażystów

Agnieszka ModzelewskaStarszy Doradca Klienta

Dowiedz się więcej
o naszych szkoleniach