Jeżeli szukasz stabilnej pracy w dynamicznym środowisku, w atmosferze, która sprzyja rozwojowi i współpracy, Capital Service S.A. jest miejscem dla Ciebie!

Co oferujemy?

  • Dobre warunki zatrudnienia. Podchodzimy poważnie do swoich zobowiązań wobec ludzi, przestrzegamy przepisów prawa pracy, terminowo i godnie wynagradzamy zatrudnionych pracowników i dzielimy się z nimi wypracowanymi zyskami.
  • Pracę w ekipie profesjonalistów. Dobieramy ludzi pod kątem cenionych przez firmę wartości i postaw, takich jak współpraca, szacunek dla innych, odpowiedzialność i kompetencja. Nasz wewnętrzny system szkoleń sprawia, że nasi pracownicy ciągle poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Dzięki temu, nasz zespół tworzą profesjonaliści, od których można się wiele nauczyć.
  • Szkolenia i rozwój. Przykładamy ogromną wagę do rozwijania naszych pracowników, bo wiemy, że to dobra inwestycja. Zachęcamy pracowników do udziału w szkoleniach, a jednocześnie pozwalamy im rozwijać się w zgodzie z własnymi aspiracjami i planami życiowymi.
  • Dobrą atmosferę. Szanujemy ludzi i oczekujemy, żeby szanowali siebie nawzajem. Takie podejście sprzyja budowaniu dobrych relacji i tym samym pozytywnie wpływa na atmosferę pracy w naszej firmie.

Kogo szukamy?

Zapewnienie satysfakcji klientom Capital Service S.A. wymaga od naszych pracowników kompetencji, stawiania sobie wysokich wymagań i zaangażowania. Tego oczekujemy. Cenimy osoby, które lubią kontakt z ludźmi. Istotne są dla nas także odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność.

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500