1407.2015

Capital Service S.A. członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Nasza firma po przejściu procesu weryfikacji dołączyła w lipcu do grona ponad 160 pracodawców zrzeszonych wokół „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.  Zmiany, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie w procesie rekrutacji oraz szkolenia, które przeprowadziliśmy dla Kadry Menadżerskiej zaowocowały pozytywnym wynikiem weryfikacji. Tym samym znaleźliśmy się w zacnym gronie takich firm jak CitiBank, LG, Konica-Minolta, Lotos czy Allianz.

Udział w Koalicji to nie tylko prawo do używania logotypu oraz prestiż dla naszej organizacji, ale również dostęp do centrum wiedzy, najnowszych trendów Employer Branding i najlepszych praktyk z innych organizacji.

Jesteśmy przekonani, że stosowanie dobrych praktyk w rekrutacji jest nie tylko przejawem społecznie odpowiedzialnego biznesu, ale również po prostu … się opłaca. Kandydat, który zostanie dobrze potraktowany w procesie rekrutacji – nawet jeśli nie dołączy do naszego zespołu jako pracownik – może być przychylnym odbiorcą naszych produktów i usług. Ponadto może stać się „ambasadorem” naszej firmy. Tak się stanie tylko wtedy, kiedy kandydat pomimo negatywnej odpowiedzi pomyśli „ szkoda, że się nie udało – bo to fajna firma”.

Koalicjanci, to firmy:

  • … które szanują osoby aplikujące, ich czas i zaangażowanie
  • … które są otwarte na przekazywanie informacji zwrotnej kandydatom
  • … które wdrożyły lub starają się wdrożyć rozwiązania ułatwiające kontakt z kandydatami
  • … dla których ważna jest opinia kandydatów
  • … którym zależy na swoim wizerunku jako pracodawcy
  • … które dobrowolnie i świadomie przystąpiły do inicjatywy
  • … które przestrzegają zasad zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk w Rekrutacji
Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88