1410.2015

100 Oddział KredytOK w Polsce!

Capital Service S.A.  rozpoczyna nowy etap ekspansji, otwierając setny oddział KredytOK w Polsce. Jubileuszowa placówka mieści się w Poznaniu. Pierwotnie uruchomienie 100 oddziałów terenowych zaplanowane było na koniec roku. Osiągnięcie tego wyniku już w październiku jest potwierdzeniem silnej pozycji marki na rynku finansów osobistych i dynamicznego rozwoju spółki. Dużym sukcesem jest systematyczne zwiększanie liczby oddziałów w dużych ośrodkach miejskich. Dzięki temu marka KredytOK swoim zasięgiem obejmuje już większość powierzchni kraju.

Capital Service S.A.  konsekwentnie realizuje założenia planu rozwoju na 2015 rok. Uruchamianie nowych oddziałów terenowych, tylko część założeń biznesowych. W czerwcu tego roku spółka debiutowała na rynku Catalyst emisją obligacji serii A na kwotę blisko 3 mln zł. Jest to duży sukces  i dowód zaufania,  jakim obdarzyli Spółkę Obligatariusze. Kolejny osiągnięciem jest poszerzenie portfela produktów finansowych KredytOK. Do oferowanej w oddziałach terenowych Pożyczki Odnawialnej dołączyły Pożyczka Ratalna, Złota Pożyczka, Karta Pożyczkowa. Najnowszym z oferowanych produktów jest Senior Ratka, wygodna pożyczka ratalna, przyznawana Emerytom i Rencistom podczas jednej rozmowy telefonicznej. Proces weryfikacji Klienta odbywa się w 100% przez telefon, a gotówka wypłacana jest w oddziałach Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Dynamiczny rozwój spółki wspierany jest także silną i coraz większą siecią Partnerów Handlowych. Atrakcyjny model biznesowy przekonuje do współpracy Partnerów z dużym doświadczeniem w branży finansowej. Capital Service S.A. rozwija się także w obszarze działań HR.  Spółka w lipcu tego roku dołączyła do grona ponad 160 pracodawców zrzeszonych wokół „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.  Zmiany wprowadzone w ostatnim czasie w procesie rekrutacji oraz szkolenia, które przeprowadziliśmy dla Kadry Menadżerskiej zaowocowały pozytywnym wynikiem weryfikacji.

100 oddziałów KredytOK w Polsce, to zasługa wszystkich pracowników Capital Service S.A., którzy pracują w placówkach terenowych, a także w ostrołęckiej centrali firmy. Do końca roku na mapie kraju pojawią się kolejne, nowe placówki KredytOK. Kompetencje i doświadczenie coraz większego zespołu umożliwiają realizację strategii biznesowej spółki, a także pozwalają patrzeć w przyszłość z odwagą i optymizmem.

Zdjęcie na www

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88