2403.2017

Debiut Capital Service S.A. na platformie MINTOS!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nasza Spółka dołączyła do Mintos.com. Mintos, jest platformą inwestycyjną (peer-to-peer marketplace) łączącą pożyczkodawców oraz inwestorów poszukujących atrakcyjnych form inwestycyjnych. Za pośrednictwem Mintos docieramy do szerokiego grona inwestorów oferując ponadprzeciętne stopy zwrotu z inwestycji. W przypadku naszych pożyczek od 10-11% rocznie, co znacznie przewyższa oferowane przez banki lokaty.

Wykorzystując platformę umożliwiamy finansowanie pożyczek o wartości od 250 EUR do 3 600 EUR, z terminem spłaty wynoszącym od 3 do 48 miesięcy. Inwestowanie jest możliwe zarówno w euro (EUR), jak i złotych (PLN).

W celu zminimalizowanie ryzyka po stronie inwestora, Spółka gwarantuje wykup pożyczek przeterminowanych powyżej 60 dni.

Na platformie funkcjonują firmy pożyczkowe z całej Europy, a my jesteśmy jedną z pierwszych polskich firm z branży pożyczkowej. Należy tu zaznaczyć, że Mintos współpracuje tylko z rzetelnymi firmami. Fakt dołączenia do Mintos świadczy o wysokiej jakości naszych usług, wskaźników ryzyka oraz dobrej renomie na rynku.

Zasady działania platformy Mintos są bardzo proste: po dołączeniu do grona użytkowników, pożyczkodawcy uzyskują automatycznie dostęp do inwestorów, poszukających pożyczek, które mogą sfinansować. Inwestowanie można rozpocząć już od kwoty 10 euro. Z finansowania pożyczek mogą skorzystać zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak i detaliczni.

„Postrzegamy Mintos jako alternatywę dla tradycyjnych opcji finansowania. Naszym celem jest wzmocnienie naszej stabilności i dywersyfikacja źródeł finansowania”- powiedział Adam Kuszyk prezes Capital Service.

INVESTOR PRESENTATION Capital Service S.A. owner of brands: KredytOK, FINLO.

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88