0802.2018

Wywiad udzielony przez Adama Kuszyka, CEO Capital Service S.A. w trakcie Kongresu Consumer Finance

W dniach 7-8 grudnia w warszawskim Centrum Giełdowym odbył się kolejny Kongres Consumer Finance. Jednym z uczestników spotkania był Adam Kuszyk, CEO Capital Service S.A.

W udzielonym wywiadzie Adam Kuszyk opowiedział o swoich doświadczeniachzwiązanych z rynkiem consumer finance oraz możliwościami jego rozwoju.

Źródło: https://pozyczkaportal.pl/wywiad-adam-kuszyk-capital-service/

 

Adam Kuszyk w odpowiedzi na pytanie: Jakie trendy będą na rynku consumer finance i w jaką stronę zmierza ten rynek? postanowił nie stawiając się w roli eksperta, podzielić się własnymi doświadczeniami z perspektywy klienta rynku consumer finance. Prezes CAPITAL SERVICE S.A. zapytany o trendy, jakie w najbliższym czasie pojawią się na rynku consumer finance odpowiedział, że trudno je jednoznacznie wskazać, bowiem firmy wciąż będą rywalizowały na tle udogodnień, które już istnieją. Według jego oceny finansowanie powinno być udostępnione wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokonania zakupu. Zdaniem Adama Kuszyka internet jest znakomitym miejscem na rozwój tego typu trendu, ponieważ tam dokonujemy większości zakupów, wobec czego finansowanie powinno być tam dostępne od ręki.

Adam Kuszyk za przykład udanej transakcji wskazał swoje ostatnie zakupy w sklepie internetowym Ikea. Zaznaczył, że cały proces zajął mu zaledwie kilka minut. Takie właśnie zdaniem Adama Kuszyka powinno być finansowanie transakcji, które powinno być połączone z komfortem zakupów, na który składa się szybkość dokonania procedury, całość odbywająca się dzięki jednemu kliknięciu, co pozwala finalizować całą transakcję, bez ponownego wchodzenia na stronę internetową. Swobodne i szybkie przemieszczanie się między onlinem a offlinem, nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Spełniając te wszystkie cechy, rynek finansowy mocno się rozwinie i stanie się przyjazny klientom.

 

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500