close menu menu

Akademia programowania

AKADEMIA PROGRAMOWANIA V EDYCJA

Startujemy już w listopadzie 2021r. Zapraszamy każdego! Bez względu na to, jaką szkołę skończyłeś lub co studiujesz albo studiowałeś. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem lub rozwinąć swoje umiejętności, to nie odkładaj tego na później! Programiści są aktualnie jednymi z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy i do tego najlepiej opłacanych.

Zapraszamy – zapisz się na kolejną V Edycję Akademii Programowania 2.0. organizowaną przez Capital Service S.A.

Kliknij i prześlij

Zajęcia mają charakter warsztatowy, a w trakcie kursu możesz się nauczyć programować. Tak naprawdę w projektowaniu zakresu tematycznego warsztatów uwzględnimy to co będzie w ankietach, a potem przystępujemy do pracy 😊  Wszystko w przystępny i praktyczny sposób.

Najlepsi uczestnicy kursu zostaną zaproszeni na staż lub zatrudnieni w naszej firmie.

Start: listopad 2021r.

Czas trwania: 3 miesiące
Zajęcia: co dwa tygodnie w weekendy
Miejsce: OSTROŁĘKA – Capital Service S.A. ul. J. Korczaka 73 (budynek WSAP).

Zobacz jak niektórzy z nich wspominają dziś udział w Akademii:

Maciek_Kruszewski 300_215

W trakcie przygotowań do mojego egzaminu maturalnego natrafiłem na ogłoszenie dotyczące Akademii Programowania organizowanej przez Capital Service. Mimo pewnych wątpliwości zdecydowałem się wziąć w niej udział. Patrząc z dzisiejszej perspektywy – jestem bardzo zadowolony, że zaryzykowałem się zgłosić.

Dzięki wiedzy pozyskanej w trakcie przygotowywania projektu zaliczeniowego Akademii Programowania zostałem zaproszony na staż, podczas którego zdobyłem mnóstwo doświadczenia poprzez uczenie się nowoczesnych technik oraz rozwiązań w dziedzinie informatyki.

Lecz sama technika to nie wszystko – będąc na stażu w Dziale Rozwoju Aplikacji poznałem wartościowych współpracowników – m.in. świetnie dobrany zespół programistów. Mogłem również poddać swoją pracę ocenie innych i przekonać się o jej pozytywnych efektach.Z dużą satysfakcją mogę powiedzieć, że uczestniczyłem na stażu w firmie Capital Service.

Maciej Kruszewski – Młodszy Programista (listopad 2017)

Maciek_Kruszewski 300_215

Jako osoba po studiach, ale bez dużego doświadczenia praktycznego, miałem problem ze znalezieniem stałego miejsca pracy. Trafiłem na informację o Akademii Programowania – pomyślałem, że przyda mi się rozwinąć wiedzę w tym zakresie. Atrakcyjnie prowadzone zajęcia mijały bardzo szybko – i dawały nowy zastrzyk wiedzy. Bardzo miłym zaskoczeniem był dla mnie finał Akademii – kiedy otrzymałem propozycję kontynuowania współpracy w ramach stażu, a następnie w ramach zatrudnienia.

Staż w firmie Capital Service w dziale Rozwoju Aplikacji dał mi sporo możliwości rozwoju oraz zatrudnienie. Atmosfera w dziale jest wspaniała – nie ma ludzi, których można by określić mianem stereotypowego informatyka. Mogę śmiało powiedzieć, że rzeczy poznane w firmie podczas pracy nad większymi projektami wraz z doświadczonym zespołem programistów, nauczyły mnie więcej niż kilka lat na uczelni. Serdecznie polecam staż i pracę w firmie, jest idealną szansą na rozpoczęcie kariery.

Krzysztof Ciunowicz – Programista (Lipiec 2019)

PIERWSZA EDYCJA (III-VI 2015)

W III 2015 po raz pierwszy w historii spółki zorganizowaliśmy cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu programowania. Zajęcia poprowadzili specjaliści z zakresu PHP i Java Script. W trakcie przeprowadzonych zajęć powstał spory sklep internetowy z chemią gospodarczą oraz baza wiedzy nt. rzek. Każdy z uczestników zajęć miał okazję od początku do końca brać udział w procesie powstawania tego projektu. Na zakończenie całego przedsięwzięcia każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia oraz komplet gadżetów firmowych. Pięć osób otrzymało również propozycję dalszej współpracy.

DRUGA EDYCJA (IX-XII 2015)

Po wakacjach kolejni uczestnicy rozpoczęli udział w drugiej edycji Akademii i aktywnie zdobywali wiedzę. Tym razem projekt jaki powstaje to baza danych o szkoleniach dla programistów.