1810.2018

Targi Franczyzy 2018

Targi Franczyzy to duże wydarzenie zarówno dla franczyzobiorców, jak i franczyzodawców. Nie mogło nas tam zabraknąć. Każdego roku w targach uczestniczy, ok. 200 firm franczyzowych. W ciągu 3 dni, stoiska odwiedza ok. 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. To świetny sposób na przedstawienie oferty osobom zainteresowanym i nawiązanie współpracy.

W targach uczestniczą przedstawiciele polskich i zagranicznych marek, z różnych branż. Każdy przedsiębiorca ma szansę na znalezienie pomysły na biznes, w którym będzie się dobrze czuł. Nasze stoisko mieści się w części finansowej obok takich firm jak: Eurobank, Credit Agricole, czy Nest Bank.

Osoby zainteresowane franczyzą, serdecznie zapraszamy do naszego stoiska.

Targi Franczyzy są organizowane co roku i za każdym razem cieszą się coraz większą popularnością. Uczestnicy mogą również brać udział w organizowanych w tym czasie wydarzeniach, wartym uwagi z pewnością jest Forum Szkoleniowe, które umożliwia pogłębienie wiedzy o franczyzie oraz porozmawianie z przyszłymi partnerami biznesowymi.

Każdego roku targi cieszą się coraz większą popularnością, dlatego cieszymy się, że możemy w nich uczestniczyć. To wyjątkowa okazja dla franczyzobiorców, na spotkanie tak wielu franczyzodawców w jednym miejscu. Dla nich to 3 dni pełne ciekawych rozmów, które pomogą im w decyzji o ich przyszłym biznesie. Dla nas szansa na zwiększenie sieci oddziałów i nawiązanie kontaktów z fascynującymi ludźmi.

Capital Service S.A ul. Korczaka 73 07-409 Ostrołęka tel: 601 500 500 fax: 29 764 59 88
Capital Service S.A
ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
tel: 601 500 500
fax: 29 764 59 88